KONTAKT

HES stavební s.r.o.

Sekretářka:
Lucie Vaculíková
tel. +420 774 712 758
E-mail: Lucie.Vaculikova@hes-stavebni.cz

Cenové nabídky:
Pavel Vrbík
tel. +420 608 532 878
E-mail: info@hes-stavebni.cz

Příprava staveb:
Lukáš Vojtěch
tel. +420 778 061 948
E-mail: Lukas.Vojtech@hes-stavebni.cz

SÍDLO FIRMY

Zelený pruh 95/97
140 00  Praha 4 – Braník

KORESPONDENČNÍ ADRESA

Vožická 3126
390 02 Tábor

IČ:28143213
Tel.: +420 774 712 758
E-mail: info@hes-stavebni.cz
Firma je zapsána u Městského soudu v Praze pod spisovou značkou C 239567

DATOVÁ SCHRÁNKA

pnj8bie

ADRESA PRO ZASÍLÁNÍ FAKTUR

faktury@hes-stavebni.cz

OBLAST TÁBOR

Adresa: 
Vožická ulice 3126 (naproti kovošrotu)
Tábor  390 02

Stavbyvedoucí:
Jan Hořejš
tel. +420 730 106 465
E-mail: Jan.Horejs@hes-stavebni.cz

Příprava staveb:
Ing. Zdeňka Šmídová
tel. +420 777 336 609
E-mail: Zdenka.Smidova@hes-stavebni.cz

OBLAST PRAHA

Adresa:
Ke Zvoli 783
Dolní Břežany 25 241

Stavbyvedoucí:
Ing. Petr Ludvík
tel. +420 771 156 561
E-mail: Petr.Ludvik@hes-stavebni.cz

Pavel Novotný
tel. +420 774 850 614
E-mail: Pavel.Novotny@hes-stavebni.cz

Příprava staveb:
Lukáš Vojtěch
tel. +420 778 061 948
E-mail: Lukas.Vojtech@hes-stavebni.cz